Sunucu Hizmetleri

Sunucu - Hosting

Hosting, kişi ya da kurumlara ait olan web sitelerinin kesintisiz şekilde hizmet vermesine imkân sağlayan bir sistemdir. Bu hizmet vasıtası ile web sitesine veri girişi gerçekleştirilir, domain tanımlamaları sağlanır ve web sitesi yayına hazır hale gelir. Hosting hizmetinin diğer adı da "barındırma" hizmetidir.

Faaliyetlerimize başladığımız günden bu güne,Müşterilerimizin talep ve isteklerine yeterli karşılık verebilmek adına Türkiyenin en önce gelen hosting firması olabilmek için çalıştık.

Geldiğimiz nokta da bunu Başarabildiğimizi görmekteyiz.

Domain

Web sitenizin internet dünyasındaki adı ve adresidir. Dilimizde daha çok “alan adı” olarak kullanılan “Domain adı” sitenize direkt olarak ulaşmak isteyen kişinin, tarayıcıdaki arama çubuğuna bu adı hatasız yazdığında kolayca siteye ulaşmasını sağlar.

BAYKON GRUP; Başta dünyanın kabullendiği şekilde olmakla birlikte,Türkçe Karekterli domain adreslerinide sağlamaktadır.

.COM - .NET - .ORG gibi Uzantıların yanı sıra .COM.TR - .NET.TR - .ORG.TR gibi Kurumsal Uzantılarıda Baykongrup tan Temin Edebilirsiniz..

SSL ( Sertifika )

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür.

Ekseriyette Elektronik Ticaret Platformlarının (E-Ticaret) Olmazsa Olmazları arasında yer alan SSL Sertifisı "Kurumsal ve Kişisel Web Siteleri içinde Güven ve Prestij Sağlamaktadır..

Firmamızdan; SSL ( TrustSafe PRO ) ( TrustSafe WildCard ) ( TrustSafe BusinessPRO ) gibi Seçenekleri Satın Alabilirsiniz.