E-Ticaret Çözümleri

 

E-ticaret Paketi Nedir?

Ürünlerinizi internette satmanızı sağlayacak özellikleri hazır paket içerisinde sunan yazılım hizmetidir. E-ticaret paketleri hem zaman hem maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Baykon Grup'un e-ticaret paketleri arasından ihtiyacınıza yönelik özelliklere göre seçiminizi yaparak aynı gün içinde e-ticaret sitenizi açabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret sitesi internet üzerindeki satış işlemlerinin yapıldığı alanı ifade eder. İnternet üzerinden ürün alabileceğiniz / satış yapabileceğiniz herhangi bir site, e-ticaret sitesi olarak tanımlanır.

E-ticaret Yazılımı Fiyatları Yıllık mı Ödeniyor?

Hayır..! E-ticaret sitesi yazılımına 1 defa ödeme yapılmaktadır.  Satın alacağınız e-ticaret yazılımı Alan adınıza Lisans Edildiği ve Yazılım Dosyaları Tarafınıza Gönderildiği için Çeşitli Periyodlarda Ödeme Alınmıyor.

Baykon Grup e-ticaret paketleri arasından size uygun olanı seçiyorsunuz ardından paket dahilinde olan hizmet için belirtilen fiyatı ödüyorsunuz. Talebiniz doğrultusunda e-ticaret sitenizi aktif ediyoruz, Ardından yazılım dosyaları ve eğitim videoları tarafınıza gönderiliyor. 

E-Ticaret Yazılımını Farklı Domain ve Hostinglerde Kullanabiliyormuyuz?

Baykon Grup 'tan Alacağınız yazılımları farklı farklı Hosting ve Sunucularda Kullanabilir ama Yazılım Güncellemeleri ve Olası Saldırılara Karşı Baykon Grup alt yapısını kullanmanız Sitenizin Güvenliği ve Tam olarak Performansı açısından Önerimizdir.

Farklı domainler le kulanamazsınız. Yazılımlarımız Domain Lisanslı Olduklarından Lisans Edilen Alan Adı Haricinde farklı bir alan adında Çalışmaz. Her Domain Lisansı için Yeniden Yazılın Satın almanız gerekmektedir.

E-ticaret Sitesi Kurulum Maliyeti Nedir?

E-ticaret sitesi kurulum maliyetleri değişiklik göstermektedir. Burada şirket kurulumu, ürün tedariği, kargo ve ödeme sistemleri ile anlaşma, e-ticaret paketi seçimi gibi temel noktalara dikkat edilerek bir maliyet çıkarılabilir. Sektör farklılığı da göz önüne alındığında e-ticaret maliyeti değişiklik göstermektedir. Ancak E-ticaret Paketi maliyeti noktasında ihtiyaç duyduğunuz özelliklere göre paket fiyatı değişiklik göstermektedir. Detaylar için E-Ticaret Paketlerimize göz atabilirsiniz.

E-ticaret Yazılımlarında Pazaryeri ( TRENDYOL-N11-HEPSİ BURADA  vb. ) Entegrasyonları Sağlıyormusunuz?

Evet; Baykon Grup Tüm Yazılımlarında Entegrasyon Seçenekleri Mevcuttur.  Freelance Olarak Talep Etmeniz Durumunda Ücretli Olarak Entegrasyon Hizmetleri Sunmaktayız. Detaylar ve Fiyatlar Hakkında Bilgi Sahibi Olmak için MODÜL / FREELANCE sayfamızı inceleyebilirsiniz.

E-ticaret Sitemize Ürünlerimizi Yüklüyormusunuz?

Hayır..! Satın Alacağınız E-ticaret paketlerine Ücretsiz ürün yükleme hizmetimiz bulunmuyor. E-Ticaret siteniz aktif olduktan sonra tarafınıza gönderilen eğitim videolarımızda ürün ve içeriklerinizi nasıl yükleyip yayınlayacağınız anlatılmaktadır.

Ancak Freelance Olarak Talep Etmeniz Durumunda Ücretli Olarak içerik ve ürün yükleme Hizmetleri Sunmaktayız. Detaylar ve Fiyatı Hakkında Bilgi Sahibi Olmak için İçerik - Ürün Yükleme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

E-ticaret Paketlerinin Demo Sürümünü İnceleyebilir miyim?

E-ticaret paketini incelemek için E-Ticaret Paketlerimizi İnceleyebilirsiniz.. E-ticaret demo incelemesi ile birlikte e-ticaret admin yönetimini, ürün ve sipariş yönetimi dahil tasarımlarla ilgili tüm alanları detaylıca inceleyebilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Kurulum Sürecinde Baykon Grup Yardım Ediyor mu?

Baykon Grup e-ticaret sitenizin tüm kurulum aşamalarında ve sonrasında sizlere destek oluyor. Online destek hizmetimiz (ticket) 7/24 telefon destek hizmetimiz, Telefon ile hem de Diğer iletişim kanallarımız ile e-ticaret yolculuğunuzda sizleri asla yalnız bırakmıyoruz. Tüm sorularınız ve destek ihtiyaçlarınız için her an bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Sitem var, Baykon Grup Altyapısına Taşıyabilir miyim?

Evet, taşıyabilirsiniz. Hali hazırda hizmet aldığınız altyapı sağlayıcınızdan ürünlerinizi ve linklerinizi içeren bir XML yardımıyla direkt altyapımıza çekebiliyoruz. Sonrasında diğer düzenleme ve site ayarlarınızı kolayca yapıyorsunuz. Altyapı taşıma hakkında kapsamlı bilgi için e-ticaret uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Alan adı, Hosting ve SSL gibi Hizmetler Paket Ücretine Dahil mi?

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler e-ticaret paketlerimize dahil değildir. Piyasada Yıllık Yenileme Modülünün Aksine E-Ticaret Yazılımı Dosya Olarak Tarafınıza Gönderildiği için Uzun Yıllar Yazılımınızı Sadece Hosting, Alan adı ve SSL Yenileme Ücretlerini Ödeyerek Kullanabilirsiniz. 

Sitemi Açtıktan Sonra Baykon Grup Müşteri Bulmama Yardım Ediyor mu?

Baykon Grup herhangi bir ücretsiz pazarlama desteği sunmuyor ancak Talep Etmeniz Durumunda Reklam ve Pazarlama Hizmeti Sunarak Çeşitli Sosyal Medya Alanları ve Baykon Grup 'a ait Platformlarda  müşteri kazanımı konusunda müşterilerimize yardımcı Oluyoruz.

E-ticaret Paketi Satın Alırken Farklı Ödeme Yöntemleri ile Ödeme Yapabiliyor muyum?

E-ticaret paketinizi Nakit Havale ya da kredi kartına 12 taksit fırsatı ile alabilirsiniz.

Yazılım Güncellemeleri Ücretsiz mi?

Yıl içerisinde farklı versiyonlarla duyurduğumuz yazılım güncellemelerimiz kapsamında yeni güncellemelerimiz ve bazı özelliklerimiz ücretsiz olarak paketinize yansımaktadır.

E-ticaret Paketi Satın Aldıktan Sonra Ek Ücret Ödemem Gerekir mi?

Mevcut sözleşmeniz kapsamında yer alan özellikler e-ticaret paketinize dahil olarak gelmektedir. Ancak paketinizi yükseltmek ya da paketinize yeni özellikler eklemek isterseniz modüle ve istenilen hizmete göre ek ücret ödemeniz gerekebilir. Kapsamlı bilgiyi müşteri temsilcinizden edinebilirsiniz.

Uygun Fiyata Paket Satın Alma Kampanyanız Oluyor mu?

Belli dönemlerde Sosyal medya Hesaplarımızdan e-ticaret paketlerimizde fiyat kampanyası Duyuruları Yapmaktayız. İnstagram Hesabımız ( /baykongrup ) 'u Takip Etmenizi Öneririz. Size özel fırsatlar için müşteri temsilcilerimizle de görüşmeSağlayabilirsiniz.

E-ticaret Sitesini Kendi Hostingimde Barındırabiliyor muyum?

Tabiki.. Piyasadaki Paket adı altında sunulan hizmetin Aksine E-ticaret sitenizi kendi hostinginizde barındırabiliyorsunuz.  Yazılım Dosyaları da Tarafınıza Gönderilmektedir.

Fakat şunu Unutmamalısınız; Yazılım Güncellemeleri ve Olası Saldırılara Karşı Baykon Grup alt yapısını kullanmanız Sitenizin Güvenliği ve Tam olarak Performansı açısından Önerimizdir.

Ziira Farklı Sunuculardaki Yazılım ve Güvenlik Hususlarına Yasal Olarak ve Şirket Politikalarımız gereği Müdehale Etmemekteyiz.

E-ticaret Paketi Satın Aldım, Nerden Başlamalıyım?

E-ticaret paketinizi satın aldıktan sonra Tarafınıza Ücretsiz Olarak Eğitim Videoları Göndermekteyiz. Eğitim Videolarımızı İzleyerek,Dinleyerek Panel Kullanımı,Ürün ve Sayfa Yönetimi gibi Hususlarda  uzman olabilirsiniz. 

E-ticaret Paketi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Baykon Grup'un  e-ticaret paketlerinin size sunduğu tasarım, anında sanal pos, gelişmiş ürün ve sipariş yönetimi, çift yönlü pazaryeri entegrasyonları ve %100 SEO uyumlu altyapısının yanı sıra teknik ve tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan e-ticaret sitenizi hazırlamanızı sağlar.